Międzynarodowe Stowarzyszenie Ekspertów Komunikacji i Przywództwa – IACL to społeczność osób  – praktyków oraz ekspertów, którzy wspólnie pracują, doskonalą swoje umiejętności, zdobywają nowe doświadczenia i dzielą się nimi, a także budują relacje biznesowe na całym świecie.

Międzynarodowe Stowarzyszenie Ekspertów Komunikacji i Przywództwa to nie tylko międzynarodowa organizacja non-profit, ale przede wszystkim to najlepsi eksperci w swojej dziedzinie – decydenci, praktycy, akademicy i studenci, osoby chcące sprostać konkurencji na rynku.
Przynależność do organizacji zapewni Ci dostęp do najlepszych specjalistów w Polsce i na świecie, zasobów wiedzy (darmowych książek, raportów, analiz, case-studies, artykułów oraz szablonów i aplikacji).

Jak tego dokonać? Jest to bardzo proste – wystarczy jedynie wypełnić formularz a najdalej w ciągu 2 dni roboczych nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą w celu dokończenia formalności związanych z rejestracją.

Oto możliwości – wybór opcji zależy jedynie od Ciebie!

 

ROCZNA OPŁATA CZŁONKOWSKA

Członkostwo lokalne
375 PLN
Bezpłatny udział w szkoleniach online organizowanych raz na dwa miesiące
Możliwość nawiązania relacji z wybitnymi ekspertami, liderami największych korporacji z całego świata i praktykami  
Zniżki na uczestnictwo w wybranych wydarzeniach
Bezpłatna prenumerata magazynu CWP
Specjalna zniżka na udział w wybranych konferencjach organizowanych przez IABC/Poland  
25% zniżki na udział w wybranych szkoleniach organizowanych przez IABC/Poland
Możliwość publikowania artykułów na łamach magazynu CWP, który trafia obecnie do blisko 46,000 wyselekcjonowanych odbiorców
Dostęp do raportów publikowanych przez IABC/Poland
Specjalny rabat na usługi oferowane przez IABC/Poland
Możliwość udziału w projektach specjalnych i badaniach
Darmowe uczestnictwo w spotkaniach członków z ciekawymi osobami

Oto możliwości – wybór opcji zależy jedynie od Ciebie! Pamiętaj, że w ten sposób wspierasz organizację non-profit! Jeżeli chcesz dołączyć do grona członków ekspertów, wystarczy, że wypełnisz formularz. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu.

Dołącz do IACL