II Festiwal Inspiracji

Data wydarzenia: 2012-09-28

Najlepsi mówcy w Polsce przyjadą do Warszawy, by zaprezentować swoje umiejętności i zainspirować środowisko biznesowe do ciekawych i porywających przemówień. 28 września w Bibliotece Narodowej odbędzie się II edycja Festiwalu Inspiracji. Partnerem wydarzenia jest IABC/Poland.

Podczas Festiwalu zawodowi mówcy pokażą, jak właściwie przygotować się do wystąpienia, jak używać historii, jak motywować, jak sprzedawać i być zapamiętanym, jak nie dać się pokonać tremie i jak mówić, by trafić do każdego słuchacza.

Festiwal skierowany jest głównie do managerów odpowiedzialnych za komunikację, pracowników kadr, organizatorów konferencji, eventów firmowych dla kadry menadżerskiej oraz handlowców. Będą oni mogli podpatrzeć, jak przemawiają najlepsi. – Do uczestnictwa zaproszeni są jednak wszyscy. Skuteczne i interesujące przemawianie to umiejętność, która przyda się każdemu, np. podczas wznoszenia toastu podczas wesela, czy przed gronem kluczowych klientów – tłumaczy Jerzy Zientkowski, organizator Festiwalu Inspiracji.

Dodatkowe informacje: II Festiwal Inspiracji