Informacje prasowe

The Graduate Survey w Polsce

IACL nawiązało współpracę z Modern Management Consultants z Wielkiej Brytanii, której celem jest wprowadzenie na polski rynek międzynarodowego badania studentów – The Graduate Survey.

Pracodawcy poznają konkretne argumenty dlaczego studenci chcą pracować w danej organizacji, dlaczego skłonni są ją rekomendować swoich znajomym i jak najskuteczniej do nich dotrzeć z informacjami. Wyniki pomogą firmom dowiedzieć się, co i jak konkretnie robić, aby przyciągnąć kandydatów, a co najważniejsze jak ich później utrzymać jako pracowników.

Więcej »


Motywacja. Metoda 6 kroków

Pod patronatem IACL, nakładem Gdańskiego Wydawnictwa Psychologicznego, ukazała się książka Motywacja. Metoda sześciu kroków autorstwa Michaela Pantalona.

  • Bezskutecznie próbujesz zmotywować grupę do większego zaangażowania?
  • Wyczerpały się Twoje pomysły na to, jak skłonić bliską osobę do zmiany nawyków i nastawienia do świata?
  • Od dawna obiecujesz sobie, że rozpoczniesz dietę, rzucisz palenie, zaczniesz ćwiczyć, ale nie wiesz, jak się zmobilizować i wreszcie to zrobić?

Więcej »


proto.pl partnerem publikacji IACL

logoproto.pl nawiązało współpracę partnerską z IACL w zakresie opracowania publikacji: „Komunikacja wewnętrzna w pytaniach i odpowiedziach, czyli co chcielibyście wiedzieć, a nie mieliście okazji zapytać”.

Więcej »


IACL podpisało porozumienie z UMCS

employer-branding-imagePrzedstawiciele IACL oraz Wydziału Filozofii i Socjologii, Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej (UMCS) podpisali porozumienie o współpracy, którego celem jest uruchomienie i poprowadzenie pierwszego w Polsce kierunku praktycznych studiów podyplomowych STRATEG BUDOWANIA MARKI PRACODAWCY. Employer Branding Strategist.

Absolwenci będą mogli ubiegać się o międzynarodowy certyfikat IACL – Certified Employer Branding Strategist (CEBS©) pod patronatem brytyjskiego komitetu norm i standaryzacji – BSI (British Standards Institution).

Więcej »


Analiza oczekiwań studentów i pracodawców

Analiza oczekiwań studentów i pracodawców wobec praktyk, stażu i pierwszej pracy to dokument opracowany przez ekspertów IACL na potrzeby inicjatywy Koalicja Pracodawców Przyszłości i w ramach jej działania na rzecz przygotowania praktycznego studentów do wejścia w świat biznesu. Więcej »


Paulina Trocińska – Dyrektorem ds. Relacji IACL

Paulina Trocińska została mianowana Dyrektorem ds. Relacji w IACL. Do jej zadań będzie należało budowanie relacji, dostarczanie wiedzy i rozwiązań obecnym jak i nowym partnerom biznesowym organizacji oraz jej Członkom.

Więcej »


Pomóżmy dzieciom w Nepalu

IACL wspiera i jest Patronem akcji organizowanej przez Fundację Pomóżmy Dzieciom oraz Vital Voices – Pomóżmy Dzieciom w Nepalu. Więcej »


Magdalena Żmijewska dołącza do zespołu IACL

Do zespołu IACL/Poland dołącza Magdalena Żmijewska, wieloletni praktyk i ekspert w zakresie Human Resources, zarządzania talentami, trener, coach. Magda będzie współrealizować projekty związane z branżą HR, budowaniem marki pracodawcy i wspierać rozwój Stowarzyszenia m.in.: w zakresie szkoleń, wydarzeń oraz projektów doradczych. Więcej »


Zaangażowanie pracowników – wyniki światowego badania IABC

Warszawa, 6.03.2012 r. – Międzynarodowe stowarzyszenie ekspertów ds. komunikacji w biznesie – IABC (International Association of Business Communicators) wraz z firmą doradczą Buck Consultants przeprowadziło badanie zaangażowania pracowników na świecie pod koniec 2011 roku.

Więcej »