Business Communication Forum 2014

Data wydarzenia: 2014-03-27

Druga edycja IABC/Poland Business Communication Forum już 27 marca 2014 r.

Spotkaj się z autorytetami w dziedzinie rozwoju biznesu, budowania marki. W gronie prelegentów m.in.: Nina Kowalewska/Superbrands, Grzegorz Turniak/BNI Polska, Justyna Piesiewicz/IABC. Dowiedz się jak komunikacja wpływa na rozwój biznesu, co oznacza Good Customer Experience, jak rozpoznawać i eliminować „cichych” zabójców Twojej firmy.

Więcej »


Employer of the Future 2013

Data wydarzenia: 2013-11-28

W dzisiejszym konkurencyjnym środowisku biznesowym, podkreślanie atrakcyjnej i wiarygodnej marki pracodawcy stało się niezbędne w osiągnięciu rentowności i ustalonych wyników. Pojęcie to odnosi się do ekspresji unikalnych cech firmy tak istotnych dla obecnych i przyszłych pracowników, a nawet dla klientów.

Marka pracodawcy jest składową wielu psychologicznych i funkcjonalnych aspektów, które mają wpływ na decyzję potencjalnych kandydatów o podjęciu współpracy z konkretną organizacją, czy na decyzję o pozostaniu w organizacji. Więcej »


IABC/Poland Business Communication Forum

Data wydarzenia: 2013-01-24

Komunikacja odgrywa istotną rolę we wszystkich obszarach działalności, począwszy od rozwoju biznesu po sprzedaż i marketing. w biznesie jest istotne i bardzo ważne, aby posiadać doskonałe umiejętności komunikacyjne.

Więcej »


Employer of the Future w Krakowie

Data wydarzenia:

EoF Kraków

Już 22 maja w Krakowie odbędzie się pierwsze spotkanie zapowiadające drugą edycję konferencji – IABC/Poland Employer of the Future, wydarzenia dedykowanego budowaniu marki pracodawcy oraz komunikacji wewnętrznej.

Zapraszamy – do 15 maja obowiązuje specjalna cena!

Zarejestruj się

 

Więcej »


Employer of the Future Forum 2014

Data wydarzenia:

Czy jesteś pracodawcą przyszłości

„Traktuj pracowników jak istoty ludzkie”
R. Branson, CEO Virgin

II Employer of the Future 2014
Pracodawca Przyszłości©

27 listopada, 2014 r., Warszawa

Każdy z nas jest pracodawcą, a także pracownikiem, niezależnie od branży, działu czy zajmowanego stanowiska w firmie.

Spotkanie jest dla wszystkich tych, którzy chcą wymienić się swoimi doświadczeniami, myślami i opinią, ale przede wszystkich dla tych, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę w zakresie efektywnego zarządzania zespołem.

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy osoby nie tylko związane z HR i branżą doradztwa personalnego, ale również osoby odpowiedzialne za marketing, PR, budowanie marki pracodawcy czy sprzedaży.

Więcej »


Business Communication Forum 2015

Data wydarzenia:

III Business Communication Forum 2015

15 kwietnia, 2015 r., Warszawa

Weź udział Dodatkowe informacje

 

W dzisiejszych czasach kluczowym czynnikiem sukcesu w biznesie jest efektywna komunikacja oraz właściwie dobrane narzędzia.

Klienci oczekują od nas dopasowanej do swoich potrzeb i gustu informacji, pracownicy – otwartości i szczerości od swoich przełożonych. Kandydaci, z kolei, chcą być tak obsługiwani przez rekruterów jak klienci przez dział obsługi.
Wszystkie te grupy mają swoje oczekiwania i wymagania pod względem treści, grafiki i dostępności, a my chcemy dotrzeć do nich przed konkurencją. Pytanie jak to zrobić?

W ciągu jednego dnia, 15 kwietnia w Warszawie, zaproszeni praktycy biznesu, czołowi polscy przedsiębiorcy oraz uznani trenerzy biznesu i doradcy podzielą się swoimi doświadczeniami oraz praktycznymi wskazówkami.

Wśród prelegentów:

  • Grzegorz Błażewicz, Założyciel i Przezes Zarządu, Benhauer (SALESmanago)
  • Barbara Stawarz, CEO, Content King
  • Justyna Piesiewicz, Prezes Zarząu, IABC/Poland Więcej »