Employer of the Future w Krakowie

EoF Kraków

Już 22 maja w Krakowie odbędzie się pierwsze spotkanie zapowiadające drugą edycję konferencji – IABC/Poland Employer of the Future, wydarzenia dedykowanego budowaniu marki pracodawcy oraz komunikacji wewnętrznej.

Zapraszamy – do 15 maja obowiązuje specjalna cena!

Zarejestruj się

 

Po raz pierwszy IABC/Poland organizuje 22 maja o godz. 15:00 na Barce w Krakowie wydarzenie pod hasłem EMPLOYER OF THE FUTURE, czyli Pracodawca Przyszłości.

W nietypowej atmosferze, poza salą konferencyjną, po południu, nad Wisłą spotkają się eksperci wraz z praktykami, aby kontynułować dyskusję na temat najważniejszych trendów, narzędzi, ale przede wszystkim skutecznych strategii i efektywnych działań związanych z komunikacją wewnętrzną i jej wpływem na rozwój biznesu.

Eksperci wraz z uczestnikami będą także dzielić się swoimi praktycznymi doświadczeniami na temat strategicznej roli kadry zarządzającej, działu HR oraz PR w tym istotnym dla biznesu procesie jakim jest budowa marki pracodawcy.

ZAPROSZENI EKSPERCI:

  • Anna Szubert, Personal Branding Polska
  • Marzena Tajchman, Części Wspólne
  • Justyna Piesiewicz, IABC

PROGRAM SPOTKANIA:

15:00 – 15:20
Rejestracja i powitalna kawa

15:20 – 15:30
Powitanie uczestników

Justyna Piesiewicz, Prezes Zarządu, IABC/Poland

15:30 – 16:00
Marka pracodawcy i rozwój biznesu – czy takie połączenie jest możliwe? Wyniki badań wśród
polskich przedsiębiorców
Justyna Piesiewicz, Prezes Zarządu, IABC/Poland

Employer Branding, PR, rekrutacja, komunikacja wewnętrzna – jak w tym wszystkim się połapać? Czy te pojęcia to synonimy a może elementy jednej układanki? W dzisiejszych czasach, kiedy organizacje walczą wszelkimi sposobami o klienta, wydają ogromne sumy na działania reklamowe i marketing często zapominają, iż mają do dyspozycji bezcenne zasoby – swoich pracowników. Właśnie o tym chcę z Państwem porozmawiać i udowodnię, dlaczego warto i w jaki sposób komunikować się z pracownikami, aby stali się ambasadorami i rekomendowali firmę, w której pracują.

16:00 – 16:30
Angażowanie, efektywność, wydajność

Marzena Tajchman, Właściciel, Części Wspólne

Jak ze szlachetnych pobudek wychować cyników? Jak najwyższymi standardami profesjonalizmu znużyć pracowników? Jak frustrować wdrażając najnowsze narzędzia komunikacji wewnętrznej? A przede wszystkim, jak z tej ślepej uliczki wybrnąć? Jak porzucić model rodzic-dziecko i budować partnerskie relacje pracownik – pracodawca.

Zapraszam do podróży przez ostatnie 10 lat komunikacji wewnętrznej polskiej branży IT. Branży, którą charakteryzuje jeden z najbardziej wymagających rynków pracownika i która z reguły jako pierwsza borykać się musi z wymaganiami kolejnych pokoleń wchodzących na rynek pracy.

Gwarantuję przykłady dobrych i złych praktyk i sporą dawkę pytań do refleksji.

16:30 – 17:00
Co ma wspólnego Personal Branding z Employer Branding?

Anna Szubert, Właściciel, Personal Branding Polska

17:00 – 17:30
Shark Talk, czyli po ludzku o marce pracodawcy w biznesie

17:30 – 19:00
Rozmowy przy winie

Zarejestruj się

 

MIEJSCE:

  • BARKA, przy Bulwarze Kurlandzkim nad Wisłą


UDZIAŁ:

  • „Early Birds” do 15 maja: 150 PLN + VAT
  • Zgłoszenia po 15 maja: 250 PLN + VAT
  • Członkowie IABC: UDZIAŁ BEZPŁATNY
  • Zostań członkiem i weź udział w spotkaniu: 1029 PLN (w tym roczna składka członkowska na poziomie międzynarodowym i lokalnym oraz udział w spotkaniu. Oszczędzasz: 347 PLN!). Sprawdź dlaczego warto dołączyć do IABC: Członkostwo w IABC – po prostu warto.

Ze względu na miejsce – liczba uczestników jest ściśle ograniczona. Wstęp jedynie z zaproszeniem. Dla wszystkich uczestników – CERTYFIKAT UDZIAŁU!


ZGŁOSZENIA ORAZ DODATKOWE INFORMACJE:

  • e-mail: info(at)iaclpoland.pl
  • tel. 602 788 880602 788 880

Zarejestruj się

 


PARTNERZY

cafe logo www07