Magdalena Żmijewska dołącza do zespołu IACL

Do zespołu IACL/Poland dołącza Magdalena Żmijewska, wieloletni praktyk i ekspert w zakresie Human Resources, zarządzania talentami, trener, coach. Magda będzie współrealizować projekty związane z branżą HR, budowaniem marki pracodawcy i wspierać rozwój Stowarzyszenia m.in.: w zakresie szkoleń, wydarzeń oraz projektów doradczych.

Magda ŻmijewskaMagdalena Żmijewska

Coach rozwoju osobowego i zespołowego, praktyk w zarządzaniu zasobami ludzkimi z ponad 15 letnim stażem. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała i rozwijała w międzynarodowych organizacjach o wysokich standardach pracy (m.in. TVN S.A., MTV Networks Polska, Grupa Pracuj) pełniąc różnorodne role w obszarach HR od Managera ds. Rekrutacji po Dyrektora Personalnego.

W swojej pracy trenerskiej wykorzystuje synergię pięciu domen: pracę z metaforą dynamiczną i językiem „clean”; narzędzia z obszaru programowania neurolingwistycznego; wiedzę o mózgu i talentach neuronalnych Gallupa, narzędzia terapii ART oraz cały obszar wiedzy z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.

Pracuje z klientami indywidualnymi jako life coach oraz coach kaiery. Pasjonatka diagnozy potencjału zawodowego. Ekspert w zakresie efektywności osobistej i automotywacji. Jej specjalizacją trenerską jest przeprowadzanie klientów przez proces zmian i przełamanie ich utartych i nieskutecznych sposobów działania przy maksymalnym pobudzeniu kreatywności i odnalezieniu źródeł ukrytej wiedzy dla lepszego zrozumienia samego siebie.

Dla zespołów prowadzi warsztaty z wykorzystaniem innowacyjnej metody pracy. Przy użyciu metafory i języka „clean language” uczestnicy jej szkoleń odkrywają prawdziwe motywacje, potrzeby i pragnienia. Zwykle uczestnicy mówią, że mieli efekt „WOW” i olśnienie w stylu „AHA”.

Prowadzi też cały szereg szkoleń skierowanych do menedżerów doskonalących umiejętności zarządzania ludźmi. W jej ofercie są również warsztaty z efektywnej komunikacji z wykorzystaniem języka wspierającego pracę lidera, zastosowania narzędzi coachingowych w zarządzaniu ludźmi, zarządzania z wykorzystaniem potencjału różnorodności, rozwiązywania sytuacji konfliktowych, prowadzenia mistrzowskiej rekrutacji, efektywnej prezentacji oraz budowania marki osobistej lidera opartej na spójnym autorytecie wewnętrznym. Magdalena jest też trenerem w ramach Szkoły Trenerów Biznesu na ALK.

Wykształcenie:

Absolwentka wydziału Zarządzania i Marketingu Wyższej Szkoły Zarządzania i Przedsiębiorczości im. B. Jańskiego w Warszawie, kierunek: Marketing i Zarządzanie. Ukończyła również policealne Studium Biznesu First Business College.

Przygotowanie Specjalistyczne:

  • Certyfikowany Trener Biznesu/Coach, ukończyła Szkołę Trenerów Biznesu na Akademii Leona Koźmińskiego,
  • Praktyk & Master NLP z praktycznym i etycznym zastosowaniem w biznesie,
  • Absolwentka prestiżowego programu przygotowującego do pracy z Talentami Neuronalnymi według Instytutu Gallupa (ALK),
  • Certyfikowany konsultant analizy osobowości zawodowej Extended Disc,
  • Ukończyła specjalistyczne szkolenie z wykorzystania metaprogramów i systemów reprezentacji w rekrutacji i diagnozie potencjału rozwojowego,
  • Absolwentka międzynarodowego programu dedykowanego efektywności osobistej PEP -The Personal Efficiency Program,
  • Uczestniczyła w wielu profesjonalnych kursach i szkoleniach doskonalących umiejętności coachingowe i trenerskie. W chwili obecnej w trakcie procesu certyfikacji na coacha według metody CLEAN COACHING

Ostatnio realizowała projekty dla: Fiat Auto Poland, Agora S.A., Hilding Anders Polska, Nordea Ubezpieczenia, Balluff Sp. z o.o., Telewizji Polskiej, Funduszu Inwestycyjnego AgioFunds, Państwowej Inspekcji Pracy, Najwyższej Izby Kontroli, Ministerstwa Sportu, Ministerstwa Gospodarki, Akademii Leona Koźmińskiego.