Global Mentoring Walk

Data wydarzenia: 2016-03-05

jpg IACL zostało patronem 5, polskiej edycji ogólnoświatowej inicjatywy Vital Voices – Global Mentoring Walk.

5 marca 2016 o godz. 11.00, spod Starej Oranżerii w Parku Łazienki Królewskie w Warszawie, wyruszy wyjątkowy Spacer Mentoringowy (Mentoring Walk).

Spacer ten będzie jednym z ponad 87 Spacerów Mentoringowych, odbywających się tego samego dnia w różnych częściach świata. Jego wyjątkowość polega na unikatowej formule wspólnych Mentoringowych Spacerów, osoby dzielącej się swoim doświadczeniem (Mentora/Mistrza) i osoby mentorowanej/pobierającej porady (Mentee/Ucznia).

Warszawska, piąta już edycja Spaceru Mentoringowego (Global Mentoring Walk) połączy ponad 100 par mentoringowych 5 marca w Łazienkach Królewskich. W roli Mentora lub Mentorki wcielą się wybitni Liderzy i Liderki oraz Najwyższa Kadra Zarządzająca, reprezentująca świat biznesu, polityki, organizacji społecznych i akademickich. Do grona Mentorek została zaproszona Justyna Piesiewicz, Prezes IACL.

Więcej »


IABC/Poland patronem 2013 Global Mentoring Walk

Data wydarzenia: 2013-11-16

PrintIABC/Poland patronem drugiej edycji ogólnoświatowego wydarzenia – Global Mentoring Walk, który 16 listopada 2013 r. organizuje polski oddział globalnej organizacji Vital Voices.

Czym jest Global Mentoring Walk? 

To wspólny spacer liderek (Mentorek) z kobietami, które do tej roli dopiero aspirują (Mentees). Panie podczas dwu i pół godzinnego spaceru dyskutują na temat swoich wyzwań zawodowych dzieląc się doświadczeniami i sukcesami. Uznana liderka doradza i wspiera swoją podopieczną i tak budują relację Mentorka-Mentee. Więcej »


II Festiwal Inspiracji

Data wydarzenia: 2012-09-28

Najlepsi mówcy w Polsce przyjadą do Warszawy, by zaprezentować swoje umiejętności i zainspirować środowisko biznesowe do ciekawych i porywających przemówień. 28 września w Bibliotece Narodowej odbędzie się II edycja Festiwalu Inspiracji. Partnerem wydarzenia jest IABC/Poland.

Więcej »


Marketing Automation Congress

Data wydarzenia:

IABC/Poland Międzynarodowe Stowarzyszenie Ekspertów ds. Komunikacji w Biznesie patronem Kongresu Marketing Automation, który odbędzie się 25 listopada br. w Warszawie.

Więcej »