Paulina Trocińska – Dyrektorem ds. Relacji IACL

Paulina Trocińska została mianowana Dyrektorem ds. Relacji w IACL. Do jej zadań będzie należało budowanie relacji, dostarczanie wiedzy i rozwiązań obecnym jak i nowym partnerom biznesowym organizacji oraz jej Członkom.

Paulina TrocińskaPaulina Trocińska, wieloletni praktyk komunikacji i marketingu z ponad 15-letnim doświadczeniem zawodowym.

Jako doradca klienta w agencji reklamowej pracowała przy projektach dla międzynarodowych koncernów i rodzimych liderów biznesu z branży FMCG i farmaceutycznej.

Przez wiele lat była związana z branżą motoryzacyjną na stanowisku Marketing Managera w międzynarodowym koncernie (Hella), gdzie była odpowiedzialna za działania o charakterze strategicznym oraz operacyjnym dla 4 marek i 5 grup produktowych oraz za cały obszar komunikacji korporacyjnej.

Paulina posiada również doświadczenie międzynarodowe (jako koordynator projektów marketingowych w Hella Asia).

W swojej pracy łączy wiedzę i praktyczne doświadczenie z różnych obszarów takich jak m.in. komunikacja korporacyjna (w tym wewnętrzna), komunikacja marketingowa, public relations, angażowanie pracowników, CSR,  zarządzanie marką, zarządzanie produktem.

Posiada szeroką wiedzę w planowaniu oraz wdrażaniu strategii komunikacyjnych i marketingowych oraz doświadczenie w zarządzaniu kompleksowymi projektami i zespołami projektowymi.

Paulina jest absolwentką ekonomii w Prywatnej Wyższej Szkole Businessu i Administracji w Warszawie oraz podyplomowych studiów Public Relations na Uniwersytecie Warszawskim. Posiada Dyplom Chartered Institute of Public Relations w zakresie komunikacji wewnętrzej (Internal Communication Diploma), ukończyła również szkolenie dla trenerów w Instytucie Rozwoju Biznesu.

Jest członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Ekspertów Komunikacji i Przywództwa (IACL/Poland).