Justyna Piesiewicz, Founder, President of the Board, IACL

 

4ab79fe947cdPraktyk w biznesie z ponad 20-letnim stażem, doradca, wykładowca na studiach Executive MBA na Akdaemii L. Koźmińskiego.

Justyna Piesiewicz była Dyrektor Marketingu i PR jednej z wiodących firm doradztwa podatkowego i europejskiego – Accreo Taxand, członkini Worldwide Marketing Steering Committe odpowiedzialna za budowanie marki sieci Taxand.

Wraz z zespołem udało jej się uczynić w ciągu roku Accreo Taxand jednym z trzech najbardziej pożądanych pracodawców w Polsce w branży prawno-podatkowej.

Jej doświadczenie związane jest także z branżą nowoczesnych technologii, które zdobyła w IDC, gdzie jako PR & Conference Manager Poland and Balic States, była odpowiedzialna za kontakty z mediami w Polsce i w krajach nadbałtyckich oraz za organizowanie konferencji i eventów.

Współpracowała między innymi z: Nestlè Holding, Lucent Technologies, Hyatt International, Prime Property czy REGUS.

Justyna ukończyła Akademię L. Koźmińskiego w Warszawie na kierunku zarządzanie marketingiem oraz Komunikację Społeczną i Public Relations w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania.
Jest autorką artykułów m.in. do Communication World, Puls HR, Rzeczpospolita. Jest komentatorką w Dziennika Gazeta Prawna, onet.pl.

Współautorka książki: „Problemy zarządzania współczesną firmą” pod redakcją Prof. Barbary Iwankiewicz-Rak.

Justyna była także prelegentem podczas: Wyzwania HR, Europe Middle East Leadership Institute, BuCom. Justyna jest członkiem International Association for Communication and Leadership (IACL) oraz Employee Engagement Network.

W 2011 r. Justyna znalazła się na liście 50 najbardziej przedsiębiorczych kobiet w Polsce, która została opracowana przez redakcję tygodnika Gazeta Finansowa.

Należy do grona 50 Mentorek w Polsce Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet oraz Global Mentoring Walk organizowanym przez Vital Voices w Polsce

Nominowana do nagordy PROTON 2014 za wkład w Edukację.