3. Forum Pracodawców Przyszłości

Data wydarzenia: 2016-10-26

Logo FPP 2016_3

„Sprawność fizyczna jest nie tylko jednym z najważniejszych kluczy do zdrowego ciała, jest podstawą dynamicznej i kreatywnej aktywności intelektualnej”
J. F. Kennedy

W dzisiejszych czasach przyciągnięcie i utrzymanie pracowników to nie lada wyzwanie dla wielu organizacji. Karty typu benefit, ubezpieczenie zdrowotne, wyjazdy integracyjne, czy szkolenia poza granicami kraju już nie wystarczą, a pracownicy zaczynają stawiać co i raz to większe wymagania.

26 października br., IACL br. już po raz trzeci organizuje spotkanie dla wszystkich tych, którzy chcą wymienić się swoimi doświadczeniami, myślami i opinią, a także dla tych, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę w zakresie stworzenia atrakcyjnego miejsca pracy, zdrowego, zaangażowanego zespołu oraz chcą poznać sposoby na zbudowanie spójnej i wiarygodnej marki pracodawcy.
Weź udziałDodatkowe informacje

Więcej »


I kto tu teraz będzie rządzić? Absolwent na rynku pracy – debata IACL i UMCS- copy

Data wydarzenia: 2016-02-10

Kula u nogi_prawa10 lutego br. Uniwersytet Marii Curie Skłodowskiej (UMCS) oraz IACL – Międzynarodowe Stowarzyszenie Komunikacji i Przywództwa organizują wspólnie debatę: „I kto tu teraz będzie rządzić? Absolwent na rynku pracy”.

Spotkanie odbędzie się w Auli Wydziału Filozofii i Socjologii UMCS, Pl. Marii Curie Skłodowskiej 4 w Lublinie i rozpocznie się o godz. 16:30. Uczestnictwo w wydarzeniu jest BEZPŁATNE – wystarczy jedynie rejestracja (liczba miejsc jest ograniczona)

Weź udział

Więcej »


Przyszłość rynku pracy – debata IACL i UMCS

Data wydarzenia: 2015-10-26

Przyszłość rynku pracy26 października Uniwersytet Marii Curie Skłodowskiej (UMCS) oraz IACL – Międzynarodowe Stowarzyszenie Komunikacji i Przywództwa organizują wspólnie debatę: „Przyszłość rynku pracy”.

Spotkanie odbędzie się w Auli Wydziału Filozofii i Socjologii UMCS, Pl. Marii Curie Skłodowskiej 4 w Lublinie i rozpocznie się o godz. 16:00. Uczestnictwo w wydarzeniu jest BEZPŁATNE – wystarczy jedynie rejestracja (liczba miejsc jest ograniczona)

Debata połączy środowiska biznesu, nauki i instytucji publicznych. Będzie to okazja do inspiracji, wymiany doświadczeń, a także nawiązania relacji. Dyskusja będzie dotyczyła PRAKTYCZNYCH a nie teoretycznych rozwiązań.

Weź udział

Więcej »


Mistrzowska rekrutacja – warsztaty

Data wydarzenia: 2015-10-24

Kolejka pracodawcówWarsztat
MISTRZOWSKA REKRUTACJA.
JAK ZDOBYĆ I UTRZYMAĆ NAJLEPSZEGO KANDYDATA?

24-25 października br.
i-View, ul. Mazowiecka 8
Warszawa

 • Zmienia się rynek pracy z pracodawcy na pracownika
 • 32% średnich i dużych firm działających w Polsce twierdzi, że nie jest w stanie znaleźć odpowiednio wykwalifikowanych kandydatów do pracy – badania firmy doradczej Grant Thornton
 • Niemal 50% kandydatów, którzy brali udział w nieprofesjonalnie przeprowadzonym procesie rekrutacyjnym rezygnuje z korzystania z usług czy zakupu produktów tej firmy – badania Koalicji na Rzecz Przyjaznej Rekrutacji

Jeżeli chcesz, aby Twoja firma rozwinęła skrzydła, zmniejszyć koszty a zwiększyć efektywność działań rekrutacyjnych, przyciągnąć oraz wybrać najlepszych z najlepszych i w końcu ich utrzymać – zapraszamy do udziału!

Zarejestruj się Więcej »


Komunikacja w przywództwie

Data wydarzenia: 2015-10-08

RóżnorodnośćWarsztat
KOMUNIKACJA W PRZYWÓDZTWIE.
PRZYWÓDZTWO W KOMUNIKACJI.

8-9 października br.
AIP Business Link, ul. Lipowa 4a
Lublin

Celem warsztatu jest dostarczenie uczestnikom narzędzi i unikatowej wiedzy do:

 • Zbudowania i utrzymania zaangażowanego zespołu
 • Skutecznego rozwoju organizacji
 • Realizowania postawionych celów
 • Efektywnego kształtowania stylu własnego przywództwa
 • Kreowania postaw liderskich w grupie

Podczas warsztatu uczestnicy będą mieli możliwość poznać skuteczne metody procesu zarządzania różnorodnością i komunikacji, co stanowi o sukcesie w codziennej pracy.

Program jest autorskim podejściem ekspertów IACL wyniesionym z wieloletniej pracy z ludźmi w organizacjach biznesowych. Jest to synteza najlepszych praktyk i narzędzi funkcjonujących na rynku. Jego podstawą jest solidny fundament wiedzy psychologicznej podanej w prosty i przystępny sposób. Wyróżnia go umiejętność przełożenia teorii na praktyczne wykorzystanie nowej wiedzy w codziennej pracy. Więcej »


Witaj lato. Business mixer w Lublinie

Data wydarzenia: 2015-07-01

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu inaugurującym sezon letni w biznesie. Business mixer odbędzie się 1 lipca br. w Lubelskim Parku Naukowo-Technologicznym a rozpocznie o godz. 18:00.

Gościem specjalnym będzie Grzegorz Turniak – Executive Director i Założyciel BNI, Członek Honorowy IACL, jeden z największych w Polsce autorytetów w zakresie budowania relacji i networkingu.

Weź udział Więcej »


I Wschodnie Forum Biznesu

Data wydarzenia: 2015-06-25

Podczas I Wschodniego Forum Biznesu, które odbędzie się w dniach 25-25 czerwca br. wystąpi Justyna Piesiewicz, Prezes Zarządu, IACL.

Gospodarzami wydarzenia są Samorząd Województwa Lubelskiego i Lubelska Fundacja Wspierania Biznesu i Współpracy Międzynarodowej. Więcej »


Wyzwania HR

Data wydarzenia: 2015-06-16

Justyna Piesiewicz, Prezes Zarządu IACL wystąpi 16 czerwca w Sopocie na konferencji Wyzwania HR.

Wśród prelegentów m.in. Miłosz Brzeziński, Jacek Babiel – red. naczelny magazynu Brief czy Jadwiga Ford. Więcej »


Business Communication Forum 2014

Data wydarzenia: 2014-03-27

Druga edycja IABC/Poland Business Communication Forum już 27 marca 2014 r.

Spotkaj się z autorytetami w dziedzinie rozwoju biznesu, budowania marki. W gronie prelegentów m.in.: Nina Kowalewska/Superbrands, Grzegorz Turniak/BNI Polska, Justyna Piesiewicz/IABC. Dowiedz się jak komunikacja wpływa na rozwój biznesu, co oznacza Good Customer Experience, jak rozpoznawać i eliminować „cichych” zabójców Twojej firmy.

Więcej »


Employer of the Future 2013

Data wydarzenia: 2013-11-28

W dzisiejszym konkurencyjnym środowisku biznesowym, podkreślanie atrakcyjnej i wiarygodnej marki pracodawcy stało się niezbędne w osiągnięciu rentowności i ustalonych wyników. Pojęcie to odnosi się do ekspresji unikalnych cech firmy tak istotnych dla obecnych i przyszłych pracowników, a nawet dla klientów.

Marka pracodawcy jest składową wielu psychologicznych i funkcjonalnych aspektów, które mają wpływ na decyzję potencjalnych kandydatów o podjęciu współpracy z konkretną organizacją, czy na decyzję o pozostaniu w organizacji. Więcej »


IABC/Poland Business Communication Forum

Data wydarzenia: 2013-01-24

Komunikacja odgrywa istotną rolę we wszystkich obszarach działalności, począwszy od rozwoju biznesu po sprzedaż i marketing. w biznesie jest istotne i bardzo ważne, aby posiadać doskonałe umiejętności komunikacyjne.

Więcej »


II Festiwal Inspiracji

Data wydarzenia: 2012-09-28

Najlepsi mówcy w Polsce przyjadą do Warszawy, by zaprezentować swoje umiejętności i zainspirować środowisko biznesowe do ciekawych i porywających przemówień. 28 września w Bibliotece Narodowej odbędzie się II edycja Festiwalu Inspiracji. Partnerem wydarzenia jest IABC/Poland.

Więcej »


Szkolenie Prezi

Data wydarzenia:

Interaktywny dzień dedykowany pracy twórczej, podczas którego uczestnicy uzyskają
kompleksową wiedzę, jak tworzyć, dostarczać interesujące i niezapomniane prezentacje wykorzystując storytelling i Prezi.

Więcej »


IABC/Poland – Let’s Communicate

Data wydarzenia:

IABC Lets communicateIABC/Poland rozpoczyna spotkania webinarowe dedykowane działalności Stowarzyszenia oraz trendom i wiedzy na temat komunikacji w biznesie pod hasłem – Let’s Communicate!

Jeżeli chcesz wziąć udział zarejestruj się: REJESTRACJA
Więcej »


Employer of the Future w Krakowie

Data wydarzenia:

EoF Kraków

Już 22 maja w Krakowie odbędzie się pierwsze spotkanie zapowiadające drugą edycję konferencji – IABC/Poland Employer of the Future, wydarzenia dedykowanego budowaniu marki pracodawcy oraz komunikacji wewnętrznej.

Zapraszamy – do 15 maja obowiązuje specjalna cena!

Zarejestruj się

 

Więcej »


Communication BootCamp 2014

Data wydarzenia:

BootCamp 2014

„Just as a diamond can only be polished by another diamond, it is only through genuine, all-out engagement with others that people can polish their character, and help each other to reach greater heights.”

Rath Muni

 

Communication BootCamp 2014 – Hotel Ossa

18-20 lipca 2014 r.
31 lipca-2 sierpnia 2014 r.
22-24 sierpnia 2014 r.

Po raz pierwszy raz w Polsce IABC/Poland organizuje 3 wyjazdy dedykowane umiejętnościom i strategii komunikacji w życiu oraz w biznesie.

W ciągu 3 dni aktywnych ćwiczeń, rozmów, zabaw oraz dyskusji a także spacerów i wieczoru przy ognisku uczestnicy dowiedzą się jak:

 • Komunikacja wpływa na rozwój oraz markę firmy
 • Komunikacja wpływa na markę osobistą
 • Angażująco komunikować cel
 • Pokonywać bariery w komunikacji
 • Komunikować złe wiadomości

Dlaczego warto?

Dodatkowe informacje

Zarejestruj się 2

 

 

Więcej »


Employer of the Future Forum 2014

Data wydarzenia:

Czy jesteś pracodawcą przyszłości

„Traktuj pracowników jak istoty ludzkie”
R. Branson, CEO Virgin

II Employer of the Future 2014
Pracodawca Przyszłości©

27 listopada, 2014 r., Warszawa

Każdy z nas jest pracodawcą, a także pracownikiem, niezależnie od branży, działu czy zajmowanego stanowiska w firmie.

Spotkanie jest dla wszystkich tych, którzy chcą wymienić się swoimi doświadczeniami, myślami i opinią, ale przede wszystkich dla tych, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę w zakresie efektywnego zarządzania zespołem.

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy osoby nie tylko związane z HR i branżą doradztwa personalnego, ale również osoby odpowiedzialne za marketing, PR, budowanie marki pracodawcy czy sprzedaży.

Więcej »


Business Communication Forum 2015

Data wydarzenia:

III Business Communication Forum 2015

15 kwietnia, 2015 r., Warszawa

Weź udział Dodatkowe informacje

 

W dzisiejszych czasach kluczowym czynnikiem sukcesu w biznesie jest efektywna komunikacja oraz właściwie dobrane narzędzia.

Klienci oczekują od nas dopasowanej do swoich potrzeb i gustu informacji, pracownicy – otwartości i szczerości od swoich przełożonych. Kandydaci, z kolei, chcą być tak obsługiwani przez rekruterów jak klienci przez dział obsługi.
Wszystkie te grupy mają swoje oczekiwania i wymagania pod względem treści, grafiki i dostępności, a my chcemy dotrzeć do nich przed konkurencją. Pytanie jak to zrobić?

W ciągu jednego dnia, 15 kwietnia w Warszawie, zaproszeni praktycy biznesu, czołowi polscy przedsiębiorcy oraz uznani trenerzy biznesu i doradcy podzielą się swoimi doświadczeniami oraz praktycznymi wskazówkami.

Wśród prelegentów:

 • Grzegorz Błażewicz, Założyciel i Przezes Zarządu, Benhauer (SALESmanago)
 • Barbara Stawarz, CEO, Content King
 • Justyna Piesiewicz, Prezes Zarząu, IABC/Poland Więcej »

Czas na EB, czyli o budowaniu marki pracodawcy

Data wydarzenia:

6 września br. o godz. 20:00, odbędzie się webcaster z udziałem Justyny Piesiewicz, Prezesa IACL dedykowany praktycznym zagadnieniom związanym z budowaniem marki pracodawcy.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, wystarczy jedynie rejestracja: WEBCASTER Więcej »


Zwyczajne Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia

Data wydarzenia:

Zarząd IACL Międzynarodowe Stowarzyszenie Ekspertów Komunikacji i Przywództwa
z siedzibą w Warszawie serdecznie zaprasza na Zwyczajne Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia, które odbędzie się w dniu 30 czerwca 2016 roku (wtorek) o godz. 17:00.

Więcej »